Korisnika online 1078 | Najnovije vijesti | Najcitanije danas
analyticstracking

Liga za prvaka, 2. kolo
Play Off slavio protiv Banovića
"Košarkašice Play Offa savladale su Banoviće sa 61:59 u drugom kolu Lige za prvaka."
Banovići - TK
Sport
*** Objavljeno prije 7 godinu 11 mjeseca

U jednoj dobroj utakmici Play Off je upisao novu pobjedu. Dobro su domaće košarkašice počele, imale su vodstvo 22:14 nakon prve četvrtine.

Do poluvremena je prednost Play Offa iznosila 12 poena 41:29. U nastavku su se izabranicew Gorana Loje opustile, pa se Banovićanke uspijevaju vratiti, ali ne i stići do potpunog preokreta.

Džebo je sa 14 poena bila najefikasnija u domaćim redovima, Delić je dodala 11, a Babić 10 poena. Kapor je na drugoj strani ubacila 16 poena.

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.