Korisnika online 1319 | Najnovije vijesti | Najcitanije danas
analyticstracking

Važna pobjeda Banovićana
Budućnost sigurna na svom terenu protiv Veleža
"Nogometaši Budućnosti upisali su veoma važnu pobjedu nad Veležom (3:0) u duelu 21. kola Prve lige Federacije naše zemlje."
Banovići - TK
Sport
*** Objavljeno prije 7 godinu 2 sedmica

Banovićani su bili pod imperativom pobjede, te definitivno pružili najbolju partiju ove sezone.

Već u prvom poluvremenu Banovićani su imali sigurnih 2:0. Strijelci su bili u Kavazović u 11. minuti, te Adnan Zulić u 40. minuti. Pored dva pogotka, Budućnost je u prvom poluvremenu imala još nekoliko sjajnih prilika.

Na početku drugog poluvremena zaprijetio je Beširović za domaće, ali ostalo je 2:0.

Nakon toga otvorio se i Velež, ali Mujkić je bio siguran na svom golu. Do kraja je Velež imao još nekoliko lijepih prilika da postigne bar počasni pogodak, ali mreža domaćih se nije tresla. Do kraja još jedan pogodak u Banovićima, a djelo je igrača Veleža Memića koji je zatresao vlastitu mrežu.

Prva liga Federacije, 21. kolo: FK Budućnost - FK Velež 3:0 (2:0) (Kavazović, Zulić, Memić a.g.) FK Budućnost: Mujkić, Trumić, Zulić, Kavazović, Šehić, Kovačević, Mahmutović, Beširović, Džinić, Mustafić, Ibrić. FK Velež: Abdihodžić, Petrović, Zvonić, Memić, Mujezinović, Tatar, Uzun, Carvalho, Brandao, Krcić, Cenaj.

NAPOMENA: Komentari odrazavaju stavove njihovih autora, a ne nuzno i stavove internet portala banovici.net. Molimo korisnike da se suzdrze od vrijedjanja, psovanja i vulgarnog izrazavanja. Banovici.net zadrzava pravo da obrise komentar bez najave i objasnjenja.